MESA ÇUBUKLU 28

MESA ÇUBUKLU 28

  • Beykoz, İstanbul
  • Tamamlandı
  • 56,14 - 165,57 m2
  • Bilgi alabilirsiniz.

Her şey hayatın anlamını yan yanayken bulan siz ve sevdikleriniz için...

Eşsiz konsepti ile beğenileri toplayan Mesa Çubuklu 28, her projesinde yaşama değer katan MESA ayrıcalığıyla hayata geçiyor.

ORMAN VE BOĞAZ MANZARASI YAN YANA
Yaşanmışlıkların yorgunluğunda, bir es vermek istediğiniz zaman hayata, bol köpüklü Türk kahvenizi alırsınız elinize. E, ama onun keyfi çıkmaz ki sıcak, samimi bir sohbet size eşlik etmediğinde... Sohbetin kimi dakikalarına orman manzarası eşlik eder, kimi dakikalarına Boğaz manzarası... İstanbul’un başka neresinde bu kadar keyif verir ki
bir molanın her anı!

Mesa Çubuklu 28, benzersiz konumuyla herkese “seçim yapmama” özgürlüğü sunuyor ve hem İstanbul’un nadide ormanlarından birine bakan konumuyla bol bol oksijen alma hem de eşsiz Boğaz manzarası ile ruhunuzu doyurma ayrıcalığı sağlıyor.

Mesa Çubuklu 28, İstanbul’un bir yakasından diğerine yorulmadan yolculuk yapmanızı sağlayan orta noktadaki konumu ile size hem Avrupa Yakası’nın dinamizmine hem de Anadolu Yakası’nın huzuruna sahip olma fırsatı veriyor.

RİTMİ YÜKSEK METROPOL HAYATI VE SAKİNLİK YAN YANA
Gün tüm ışıltısını geceye teslim ederken, iş dünyası yerini ev hayatına bırakır. Koşturmanın yerini bir sakinlik alır. Ve yıldızlar da gökyüzündeki yerlerini...

Mesa Çubuklu 28, iş dünyası ve ev hayatı arasında vakit kaybetmeden geçiş yapmanın yollarını arayanlar için bulunmaz bir fırsat sunuyor. Önemli ulaşım yollarının kesişiminde olmanın rahatlığı ile evinizden çıktıktan sonra sadece dakikalar içerisinde;

TEM Otoyolu’na bağlanabilir,
Levent – Maslak hattına ulaşabilir,
Çubuklu Vapur İskelesi’ne gidebilir,
Kadıköy’e varabilirsiniz.

LÜKSÜN SINIRLARINI ZORLAYAN TASARIM
Dört bir yandan ışık alan ferah daireler, geniş balkonlar ve ustalıkla tasarlanmış yerleşim planı ise hem projenin fark yaratan hem de evinizin değerini artıran diğer özellikleri...

BOŞ ZAMANLARINIZ KEYİFLE DOLUYOR
Mesa Çubuklu 28’in içerisindeki sosyal alanlar ile şehrin kalbinde dolu dolu bir dünyaya merhaba diyeceksiniz.

Spor merkezi, sauna, spa, buhar odası ve gün ışığı alan kapalı yüzme havuzu ile hem bedeninizi zinde tutacak hem de ruhunuzu besleyeceksiniz.

Stüdyo odası eğlenmeniz, davet odası ise sevdiklerinizle güzel vakit geçirmeniz için sizi bekliyor olacak.

ÇOCUKLAR HER ZAMANKİ GİBİ ÖNCELİĞİMİZ
Mesa Çubuklu 28’de oyun alanları çocuğunuzun rahat ve güvenilir bir şekilde çocukluğunu yaşaması için özel olarak tasarlandı.

Doğanın hemen yanı başında oynayan çocuğunuzun sağlıklı gelişimine tanıklık edeceksiniz.

TÜM DEĞERLERİNİZ KORUMA ALTINDA
80 konutta da bulunan sesli ve görüntülü (renkli), ev sistem otomasyonuna bağlı ve dokunmatik ekrana sahip interkom cihazları ile güvenli bir yaşam elinizin altında.

Güvenlik personeli ve siteyi gece-gündüz izleyen, şüpheli hareket sensörüne sahip IP kameralar ile huzur içerisinde hayatınıza devam edebileceksiniz.

Ayrıca araçlarınız, güvenlikli ve geniş kapasiteli otoparkımızda 7/24 güvende.

MESA ÇUBUKLU 28’DE SEÇENEK ÇOK, KARAR VERMEK ZOR
MESA’nın 50 yıllık uzmanlığı ile geliştirilen Mesa Çubuklu 28; iyi düşünülmüş metrekarelerde, küçük ya da geniş her aileye konfor dolu bir yaşam sunuyor.

1+1, 1+1 Çatı Dubleksi, 2+1, 2+1 Dubleks,
2+1 Çatı Dubleksi, 3+1, 3+1 Çatı Dubleksi,
4+1 Bahçe Dubleksi, 4+1 Çatı Dubleksi

ESTETİK VE KALİTE, HER METREKARESİNDE
Mesa Çubuklu 28’de iç mekan kalitesi, estetiğe odaklanan mimari yaklaşımın bir yansıması olarak dikkatleri çekiyor. Yaşam alanınızın her metrekaresinde ne kadar özel bir eve sahip olduğunuzu tekrar tekrar hissedeceksiniz.

 

ŞİMDİ RANDEVU OLUŞTURUN!

Size En Uygun Gayrimenkulu Bulmamız İçin;