HARMONY SUITES

HARMONY SUITES

  • Budva, Karadağ
  • Tamamlandı
  • 22,6 - 85,9 m2
  • Bilgi alabilirsiniz.

Cennet mekan Kotor’un hemen yakınında yer alan Budva şehri; barındırdığı tarih ve kültür öğeleri, doğal güzellikleri ve lüks yaşam stili ile öne çıkmaktadır. UNESCO’nun koruması altındaki tarihi şehir, Sveti Stefan Adası, muhteşem plajları ve lüks marinaları ile oldukça davetkar bir şehir. Doğa harikası bu güzel şehir, muhteşem iklimi ile sizleri bekliyor.

Sizi dünyanın her yerine taşıyacak havaalanı sadece 30 dakika uzaklıkta. Konfor hiç bu kadar yakın olmamıştı.

Dünyanın sayılı teknelerini ve birçok yıldızı görebileceğiniz, seçkin markaları satın alabileceğiniz muhteşem marina hiç bu kadar yakın olmamıştı.

Şehir merkezinde, sahilde yer alan dünyaca ünlü plajlar sadece 5 dakika uzaklıkta. Eğlence hiç bu kadar yakın olmamıştı.

Montenegro Harmony Suites her türlü beklentiye yanıt veren avantajlı bir proje. Farklı ölçü ve tiplerde çeşitli çözümler getirdiğimiz projede 2+1, 1+1 ve stüdyo tipi daireler var. En kısa sürede teslim edilecek projenin arkasında kendi alanlarında uzman ve güçlü üç ayrı yatırımcı var. Turizmin giderek arttığı Karadağ’da, gayrimenkul açığı sorunu olması projeyi daha başlangıçta değerli kılıyor.

Fumka İnşaat & Peyzaj olarak Harmony Suits’i inşaa etmekle kalmıyor, dilerseniz sizin adınıza turistik amaçlı kiralıyoruz. Bu kullanıma yanıt vermesi amacıyla
projenin tüm detayları titizlikle kurgulandı. 100 daireden oluşan projede 2 adet çift hızlı asansör, kapalı otopark bulunmakta. Kuzeygüney cepheli tasarlanan projede kullanılan tüm malzemeler birinci sınıf.

Projenin tüm aşamalarında değer katan bir uyum ile çalıştık.

Kaliteli bir farklılık için cesur kararlar aldık.

Doğanın sadeliğine olan hayranlığımızı tasarıma aktardık.

ŞİMDİ RANDEVU OLUŞTURUN!

Size En Uygun Gayrimenkulu Bulmamız İçin;