KİRALIK
Fiyat ₺48.000
Portföy No 1738113244
Bölge Acarkent
Alan 680
Oda Sayısı 6+2
Banyo Sayısı 4
İnşaat Yılı 11-15
Kat Sayısı 3
Aidat 1100

REMAX7TEPE'DEN TEK YETKİLİ ACARKENT 'TE EŞYALI KİRALIK VİLLA ...


Detaylar

REMAX7TEPE 'DEN ACARKENT ' TE ;

GÜNEY CEPHELİ ,

A KAPIYA YAKIN , 

DÜZ GİRİŞLİ ,

YÜZME HAVUZLU ,

ŞÖMİNELİ,

MOBİLYALI KİRALIK C TİPİ VİLLA..

NEDEN ACARKENT’İ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Biliyorum ki Hayatınızı Değiştireceğiniz Bu Önemli Kararda, Mülk Satın Alma veya Kiralamanın Ötesinde burada Yaşamı da Satın Alıyorsunuz! Yaşamınıza Mutluluk, Keyif ve Değer Katmak için, Satın Alacağınız Yaşamda Sizi Nelerin Beklediğini, Sahip Olacağınız Ayrıcalıklara Rehberlik Etmek için Buradayım!

 

Acarkent sizi, hem şehirin içinde hem bir o kadar şehirin dısında hissettiren, yeşillikler içinde, huzurlu, ferah 2.291.220 m2 alanda kurulmuş Türkiye’nin tek parseldeki en büyük projesidir.

 

  • İçinde 1.452 villa, 80 boğaz manzaralı daire, 64 Acarlife apart daire, 72 Acarsize stüdyo daire ve ACARBLU Rezidans ikiz kulelerde 240 daire bulunan bir merkezdir.

 

  • Toplam 10.000 m2 yeşil alan içinde, tartar pistli yürüyüş parkuru, (Acar Vadi yürüyüş parkuru, Uğur park yürüyüş ve çocuk oyun parkı) yer almaktadır
  • Günlük ihtiyaç, aktivite ve birçok sosyal olanağı içerisinde barındırmaktadır. (24 saat doktorlu ambulans hizmeti, özel sağlık merkezi, Diş hekimliği, Veteriner Klinikleri, banka şubeleri, seyahat acentesi, süpermarket zincirleri, dil okulu, güzel sanatlar okulu, hobi ve müzik atölyeleri, güzellik merkezleri,  Solaryum Merkezi, Kadın/Erkek kuaförleri, kuru temizleme, terzi, lostra, deniz ürünleri ve balık restoranı, italyan restoranı, Kebap ve Osmanlı mutfagı restoranı, bistro ve kahve dükkanları (starbucks, teasy cafe), Turkcell bayi, PTT, Exclusive Sinema Salonları, butikler, ve birçok sosyal ve ticari birim bulunur.
  • 7/24 Güvenlik Hizmetleri ve Teknik Servis
  • 48.000 m2'lik açık ve kapalı alanıyla Avrupa'nın en büyük spor ve sosyal 
  • tesislerinden biri olan “Yaşam Merkezi” COLISEUM’a ev sahipliği yapar.
  • TED İstanbul Koleji Acarkent Kampüsü ve Doğa Koleji Acarkent Kampüsü buradadır.
  • Acarkent’ten, Kavacık 2. Köprüye  5 dk, aynı zamanda, Çubuklu arabalı Vapur iskelesine 10. Dk mesafede bulunmaktadır. 15 dk süren yolculukla İstinye’ye ulaşabilmektesiniz