PAPIRUS PLAZA KAGITHANE 13. KAT SATILIK TAM KAT

PAPIRUS PLAZA KAGITHANE 13. KAT SATILIK TAM KAT

Portföy Özellikleri

  • 2866043219
  • 900 m2
  • 7
  • *
  • Kağıthane
  • 14
  • 10,5 TL
  • ₺21.000.000

13. KAT OFİS FULL PLAZA KATI

 

BU MÜLK İLE SİZE NELER SUNUYORUZ?

·       ​1.950m2 A+ SINIFI OFİS ALANI,

·       24 ARAÇLIK OTOPARK ALANI,

·       7 AYRI BÖLÜMLENDİRMEYE SAHİP, İSTENİRSE BİRLEŞTİRİLEBİLİR YA DA BÖLÜNEBİLİR NİTELİKTE,

·       3,70m TAVAN YÜKSEKLİĞİNDE,

·       2 MERDİVEN KOVASINDA TOPLAM 12 ADET ASANSÖRLÜ,

·       ORTAK KULLANIMLI KONFERANS VE TOPLANTI SALONU,

·       LOBİDE KAFE, BÜFE, BEKLEME SALONU, RESEPSİYON VE ÇİFT GÜVENLİK,

·       YEŞİL BİNA SERTİFİKASI,

·       PROFESYONEL BİNA YÖNETİMİ, ÖZEL TEMİZLİK VE BAHÇE BAKIM HİZMETLERİ,

·       FİBEROPTİK ALTYAPI VE TÜM BİNAYA %100 HİZMET SAĞLAYABİLECEK JENERATÖR HİZMETİ,

·       AİDAT ÜCRETİ 10TL/m2

te insan odaklı çalışma hayatı başladı

Gayrimenkul sektörünün iki önemli markası MESA ve FERKO imzasını taşıyan Papirus Plaza'da insan odaklı çalışma hayatı başladı. Papirus Plaza'ya, yatırımcılar olduğu kadar, önemli markalar da büyük ilgi gösterdi. Ferko İnşaat, Ege Kimya, Delta Star Petrol Enerji, Drd Filo Kiralama, Meridian Tur, Central Rent A Car, Yum Brands (Turkent Gıda), Egesil Kimya, Polifen Kimya, Delta Rubis Petrol, Alser Madencilik Turizm, Timko İnşaat, Cafer Tekir Hukuk Bürosu, Stratus Bilişim - ESET Türkiye, Asimetrik Ses Işık ve Görüntü Sistemleri, Toirent (Gncr Holding) gibi önemli şirketler de Papirus Plaza'da yerlerini aldı. Papirus Plaza'da satışta bulunan ofisler ise son fırsatlar 'şanslı' çalışanları bekliyor.

Modern mimari iş dünyasının hizmetinde

İlk ipucunu, bina girişinde yer alan şık resepsiyonla veren Papirus Plaza'nın özellikli mimarisi, katların genişliği ve ferahlığı ile ideal çalışma ortamları da sundu. Keyifli molalar için her katta ikişer adet yer alan kat bahçeleri, binaya hareketlilik katan ve çalışanların sosyal mutluluğu için düşünülmüş ince ayrıntılarla Papirus Plaza, modern iş dünyasının yeni 'ikon' adayları arasında yer alıyor. Her ofiste yer alan açılabilen pencereleri ile iş dünyasına öncülük eden Papirus Plaza, 160 m²'den başlayarak, tek katta 5.000 m²'ye ulaşabilen birleştirilebilir özellikleri ve 3,85 ile 4,15 metrelik tavan yükseklikleriyle de, hacimli ve efektif kullanıma uygun nitelikte ofis alanları sunuyor. Papirus Plaza, ortak kullanıma açık toplantı ve konferans salonları ile ofislerdeki alan kayıplarını da önlüyor. En ileri ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerine sahip olan plazada, her ofis için en ideal çalışma iklimini yaratma olanağı da sağlıyor.

İş hayatında sosyal yaşam olanakları

Zemin ve 1'nci katında Metro Grossmarket'in yer aldığı Papirus Plaza'da, yoğun mesai saatlerinde mola verecek çalışanların dinlenebileceği sosyal alanlar da sunuluyor. Bina girişinde yer alan Starbucks Coffee' nin yanı sıra,  merkezi, mini golf sahası, bilardo, hobi salonları, teraslar, cafe ve restoran, çalışanların mutluluğu ön planda tutularak tasarlandı. Papirus Plaza'da; concierge servisi ve vale, ATM, 12 asansörü ile de günlük ihtiyaçlar kusursuz ve hızlı bir şekilde karşılanıyor.

Yüksek teknoloji ile gelişmiş alt yapı

Papirus Plaza; A sınıfı güvenlik sistemleri, profesyonel bina yönetimi, özel temizlik ve bahçe bakımı hizmetleri, kapalı otoparkı, fiberoptik altyapısı, kablosuz internet imkanı, tüm binaya %100 kesintisiz destek verecek jeneratör sistemi ve i-tech hizmetleriyle ideal bir çalışma ortamı sunuyor.

Tüm önemli bölgelere en yakın noktada

İstanbul'un tam ortasında yer alan Papirus Plaza, doğal olarak büyük bir ulaşım avantajına da sahip. Papirus Plaza; FSM Köprüsü bağlantısına, Çağlayan Adliyesi'ne 2, Kağıthane Tünel girişine, Tem Otoyolu'na ve Levent'e 3, Maslak'a 4, Hasdal Okmeydanı bağlantısına 5, Dolmabahçe'ye 9, Boğaziçi Köprüsü'ne 11, Taksim'e 14 ve Atatürk Havalimanı'na ise 23 kilometre uzaklıkta.

Portföy Fotoğrafları

ŞİMDİ RANDEVU OLUŞTURUN!

Size En Uygun Gayrimenkulu Bulmamız İçin;