Fiyat 3.650.000 ₺
Portföy No 957008127
Bölge Ömerli
Alan 275
Oda Sayısı 5+1
Banyo Sayısı 3
İnşaat Yılı 19
Kat Sayısı 3
Aidat -

FUNDA AKSOY-TEK YETKİLİ-ÇEKMEKÖY-ÖMERLİ-KASABA-İKİZ VİLLA

Detaylar

Villamız İstanbul' un en prestijli sitelerinden Çekmeköy-Ömerlideki KASABA Sitesindedir. 5+1 ve 275 m2, Triplextir. 1000 m2 bahçesi vardır. Çatı katında tavan arası boşluğu açılarak içerisinde 2 odası ve dışarı açılan penceresi bulunan kullanışlı bir alan haline getirilmiştir. Salonda şöminesi, salondan bahçeye çıkışda büyükçe bir kış bahçesi mevcuttur. Mutfak önüne ilave kış bahçesi alanı ile mutfak genişletilmiş ve özel tasarım mutfak dolapları ile yenilenmiştir. Özel bahçe peyzajı ve masraf gerektirmez durumu ile mutlaka görmeniz gereken özel bir mülk. Ankastre beyaz eşyaları, buzdolabı mevcuttur. Villamızın boya badanası mutfak banyo ve wc' leri yenilenmiştir.
Villamız; site içerisindeki konumu ile dikkat çekmekle beraber büyükçe ve de eğimsiz özel peyzajlı bir bahçeye sahiptir.
KASABA sosyal imkanları içerisinde kapalı açık havuzlar, sauna, fitness, kuaför, pastane, veteriner, market, kafe-restoran, çocuk oyun alanları, voleybol-basketbol sahaları, tenis kortu, kapalı-açık manejler, yürüyüş parkurları sayılabilir. Arıtma tesisi ve süs göleti mevcuttur.