SATILIK
Fiyat ₺9.000.000
Portföy No 68533243
Bölge Acarkent
Alan 450
Oda Sayısı 5+2
Banyo Sayısı 5
İnşaat Yılı 5-10
Kat Sayısı 4
Aidat -

ACARKENT REMAX 7TEPE DEN TEK KÖŞE KONUMLU NA TAMAM C TİPİ VİLLA


Detaylar

 ACARKENTTE RE/MAX 7Tepe DEN SATILIK KÖŞE KONUMLU NA TAMAM CTİPİ FIRSAT VİLLA

  • İSTEDİĞİNİZ GİBİ DEKORE EDEBİLECEĞİNİZ NATAMAM KÖŞE KONUMLU C TİPİ VİLLA
 

 İstanbul’un en seçkin, en güvenli, ve tek parsel üzerine kurulmuş doğa ile iç içe sosyal alanlara sahip sitesinde, 1 dönüm arazi içinde yeni dünya düzeninde şehirden uzakta ama bir okadar şehrin içinde, izole,yemyeşil bir yaşama adım atmak için tam zamanı. 

     Tüm dünya' nın boğuştuğu salgın hepimize dip dibe apartmanların iç içe yaşamların aslında ne kadar tehlikeli olduğunu öğretti. Her konuda tam güvenli olan ACARKENT SİTESİ' nde bu ayrıcalıklı villalara sahip olmak isteyen müşterilerimize bu zor dönemde hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.


 

                     Tüm alternatifler için …

 

ACARKENT Saip Molla özel Ormanalanı içerisinde 2.291.220m2 alandakurulmuş Türkiye’nin tek parsel üzerinde en büyük projesi olup, toplam 1452adet villa, 80 adet boğaz manzaralı daire, 64 adet Acarlife Apart Daire, 72adet Acarsize Stüdyo Daire ve Ticari Birimler ile Sosyal Spor Alanlarındanoluşmaktadır.

 

* Sinemadanspora, cafe ve restoranlardan fitness salonuna kadar her türlü spor, sağlık vesosyal yaşam olanaklarına sahip bir "Yaşam Merkezi" olan COLISEUM, 48000 m2'likaçık ve kapalı alanıyla Avrupa'nın en büyük spor ve sosyal tesislerinden biri.

 

* 40.000m2 arazi üzerinde kurulmuş, anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise, yurt, spor,kültür-sanat tesisleri bulunan toplam 28.000 m2 metrekarelik kapalı alanasahip TED İSTANBUL KOLEJİ-ACARKENT

* 16.000 mt2’lik kullanım alanıylatoplamda 4 ana binadan oluşan; kampüs içindeki okul eğitimi spor ve sanatlabuluşturan bir teknoloji üssü niteliğindeki DOĞA KOLEJİ ACARKENT KAMPÜSÜ

* Özel Sağlık Merkezi, Veteriner,Banka Şubeleri, Seyahat Acentesi, Süpermarket, Dil Okulu, Güzellik Merkezleri,Restoranlar, Pasta Evi ve birçok Sosyal ve Ticari birim ile Acarkent’ te yaşamayrıcalıktır…


 

Ve şimdi 24 yaşamkatlı ikiz kulelerde toplam 240 daireden oluşan ACARBLU Rezidans 10.000m2 yeşil alan, tartar pistli yürüyüş parkuru, 245m2 çocukoyun alanı, 24 saat doktorlu ambulans hizmeti ve hali hazırda yaşayan bir siteolan Acarkent’in tüm sosyal ve ticari imkanlarıyla, mahalle sıcaklığınırezidans konforu ile birleştirmektedir.