RE/MAX 7TEPE İLE İLGİLİ ÖNSÖZ

RE/MAX 7TEPE İLE İLGİLİ ÖNSÖZ

RE/MAX 7TEPE İLE İLGİLİ ÖNSÖZ

Gayrimenkul sektöründe çalışmaya 2000’li yılların başında başladım. Hiç bilmediğim bir şehir olan İstanbul’a gelip yine hiç bilmediğim bir sektörde çalışmaya başladım ve ilk kez geldiğim Beykoz ilçesini uzmanlık alanı olarak belirledim. Beykoz’un parlayan yıldızları Acarkent ve Beykoz Konakları özelinde çalışmaya başladım. 

2001-2012 arasında bölgem dışına hiç çıkmadım. Tüm vaktimi Acarkent ve Beykoz Konakları’nda harcıyordum. Soluksuz çalıştığım 11 yılın sonunda 1000’in üzerinde satışa aracılık etmiş ve ailelerin hayallerindeki yaşama kavuşmasına tanıklık etmiştim. Bu sonuçlar RE/MAX markası altında alınabilecek tüm ödülleri almamı sağlamıştı. Türkiye’de ilk Hall of Fame (Yıllık 1.000.000 USD hizmet bedeli alanlar) ilk Lifetime Achievement (Minumum 7 yıl Hizmet ve 7.000.000 USD hizmet bedeli alanlar), İlk Circle of Legends (10 yıl hizmet ve 10.000.000 USD hizmet bedeli alanlar) ödüllerini aldım. Ayrıca 2 defa dünya birinciliği ile onurlandırıldım. Yıllık bazda 1.000.000 USD üzeri ciro yapan üyelere verilen en yüksek Club ödülü olan “Diamond Award Club” ödülünü her yıl düzenli olarak alan nadir üyelerden biriyim.

2012 yılında geldiğimizde uzmanlık bölgem olan Acarkent Villaları ve Beykoz Konakları’nın %60’lık pazar payını ekibimle elimizde bulunduruyorduk. O dönemde radikal bir kararla fırsatlarla dolu olduğunu gördüğüm ticari gayrimenkul alanına girmeye ve orada da fark yaratmaya karar verdim.

Ticari gayrimenkul çalışmak bana gerçekten keyif verdi ve bu alanı çok benimsedim. Çok geçmeden yine ticari gayrimenkul dalında da RE/MAX ailesi içerisinde yıllarca ciro birincilikleri, defalarca dünya birincilikleri kazandım. 

Ticari gayrimenkul çalışmaya karar verdiğimde ofisimin yerini değiştirmeyi, yani uzmanlık bölgemi bırakmayı aklımdan hiç geçirmedim. Ben,“danışman” odaklı bir ofis yapısı kurmamıştım. Benim liderliğimde 5 asistanımla birlikte bölgemizde hizmet veriyorduk. 2012-2018 yılları arasında ticari gayrimenkullere odaklanırken ofisim ve asistanlarım uzmanlık bölgemizde çalışmaya ve hizmet vermeye devam ediyordu. Ofisimde kurduğum sistem işliyordu. Bu işin mayası böyle, baştan iyi ekerseniz siz olmasanız bile bölgenizde iş akışı hep devam eder. 

2018 yılında ofisimi büyütme ve kurduğum sistemi değiştirme kararı aldım. Zira yıllarca biriktirdiğimiz müşterilerimiz ve aldıkları kaliteli danışmanlık hizmeti iş hacmimizi kartopu gibi büyütmüştü. Her yaptığımız işlem bir başka işleme referans oluyordu. Acarkent ve Beykoz Konakları’na artan rağbet buna paralel olarak ofisimizden hizmet almak isteyen sayısını arttırıyordu.

RE/MAX 7Tepe ofisimize çok iyi ekip arkadaşları katarak uzmanlık bölgemiz olan Acarkent ve Beykoz Konakları’nda pazara yön veren, lider ofis olma hedefiyle çalışmaya devam ediyoruz.

2018 yılında kurguladığım çalışma sistemi ve merkezine aldığımız dijital pazarlama yatırımımız meyvesini 2020 yılının ilk çeyreğinde vermeye başladı. Daha fazla kişiden, daha fazla kanaldan erişim ve etkileşim almaya başladık. Ticari gayrimenkul alanına girmek bizi diğer alanlarda geri plana atmadı, aksine her iki alanda da büyümemizi sürdürdük.  Her zaman söylediğim gibi bir işe emek vermek ve çok çalışmak mutlaka başarıyı getiriyor.

Ofisimizde kurduğumuz arsa-arazi departmanı, ticari ekiplerimiz ve uzmanlık bölgesi çalışan diğer arkadaşlarımla harika bir sinerji oluşturduk. Geldiğimiz günde pazarımızda tartışmasız lider ofis olup pazar payında ciddi söz sahibi haline geldik. 20 yıldır bize güven duyan tüm müşterilerime, inanan yürekli ekip arkadaşlarıma ve ofisimin yönetim kadrosuna gönülden şükranlarımı sunarım. Unutmayalım; Biz Değerli Mülklerin 1 Numaralı Ofisiyiz.

ŞİMDİ RANDEVU OLUŞTURUN!

Size En Uygun Gayrimenkulu Bulmamız İçin;