PANDEMİDE LÜKS GAYRİMENKUL TERCİHLERİ

Pandemide Lüks Gayrimenkul Tercihleri

Pandemide Lüks Gayrimenkul Tercihleri

Yaşamlarının tüm yönlerini ortaya çıkarmak için ek alan arama ihtiyacı duyan insanlar, daha büyük metrekareli evleri tercih etmeye başladı. Yüzlerce konutun bulunduğu devasa kulelere nazaran, daha ferah ve geniş alanlara yayılan konutlar popüler hale geldi. Yerleşim planlarından çeşitli olanaklara kadar nezih ve niş bir yaşam deneyi sunan lüks gayrimenkuller, Remax 7tepe aracılığıyla siz değerli müşterilerimizi bekliyor!

Güvenli ve Ultra Konforlu Yaşam Alanı

Acarkent Villaları ve Beykoz Konakları gibi lüks villalar, sundukları birçok premium avantajdan dolayı pandemi döneminde de ilgi odağı oldu. Rahat nefes almak, özel açık alanlarda vakit geçirmek, doğaya yakınlaşmak ve ultra konforlu evlerde yaşam sürmek, her geçen gün lüks villalara olan talebi artırıyor. En yüksek düzeyde konfor, incelik ve ayrıcalıklarla dolu bir yaşam tarzı vadeden bu gayrimenkuller, mimarisinden peyzajına kadar her konuda fark yaratıyor. Çok sayıda insanla paylaşılan dar alanlarda yaşamak istemeyenler için en iyi alternatif, villa tipi konaklama seçenekleridir. 

Yüksek Yaşam Standardı ve Verimlilik

Standart evlerdeki yoğunlaşma alanlarında hareketli bir atmosferin olması, COVİD-19 için bir risk oluşturabiliyor. Artık insanlar, evlerinde rahat nefes alacakları geniş alanlara ihtiyaç duyuyor. Karantina ve barınma için harcanan zaman arttıkça, yüzme havuzu, yeterli açık alan ve lüks olanaklar sunan evler bir gereksinim haline geldi. Evden çalışmaya geçişle birlikte, birçok insan özel ve sessiz bir çalışma odasına ihtiyaç duydu. Daha iyi ev içi olanakları sağlayan ve artan alan ihtiyacını en iyi şekilde karşılayabilen lüks villalar, yüksek yaşam standardı ve sağlıklı yaşam alanları sunuyor. 

Doğru Zamanda Doğru Yatırım Seçeneği

Acarkent ve Beykoz Konakları, en üst düzeyde konfor, güvenlik, huzur ve rahatlık sağlamakla birlikte, değerli bir yatırım seçeneği olarak da öne çıkıyor. Pandemi döneminde lüks konutlara olan ilginin artması ve yükselen arazi değerleri, lüks villaların karlı bir yatırım seçeneği olduğunun en büyük kanıtıdır.  

Değişen bu dünya düzeninde hayalinizdeki lüks gayrimenkule sahip olmak ya da doğru yatırımı yapmak için Remax 7tepe ile iletişime geçebilirsiniz. 

ŞİMDİ RANDEVU OLUŞTURUN!

Size En Uygun Gayrimenkulu Bulmamız İçin;