Sevim Deniz

Sevim Deniz 1971 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Re/Max 7Tepe’de Broker Manager görevini üstlenen Deniz, Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ve Büro Yönetimi Bölümü mezunu.

Büyük Kurumlarda Elde Edilmiş Büyük Bir Tecrübe
Deniz, Sabah Gazetesi, Akşam Gazetesi, Türkiye Gazetesi, Referans Gazetesi, Radyo 24, Kanal 7/24, Sem Dijital ve Kaya Holding gibi kurumlarda Reklam Müdürlüğü, Reklam Koordinatörlüğü, Reklam Direktörlüğü, Kurumsal İletişim Direktörlüğü ve Reklam Grup Başkanlığı gibi önemli pozisyonlarda görev alarak 25 yıl süren bir medya serüvenine imza attı.

Medyadan Gayrimenkule…
Re/Max 7Tepe’yi sektöründe daha da ilerilere taşımayı hedefleyen Sevim Deniz; geçmişten getirdiği derin tecrübesi ve mesleki edinimleriyle, satış-pazarlama, PR ve dijital reklamcılık konusundaki uzmanlığını Re/Max 7Tepe’nin başarısı için gayrimenkul sektörüne aktarıyor.

Değerli mülklerin 1 numaralı ofisi Re/Max 7Tepe kaliteli ekibiyle lüks konut ve ticari gayrimenkulleri sahipleriyle buluştururken Sevim Deniz, bu başarılı ekip ve değerli müşterileri arasında sarsılmaz bir bağ kuruyor.

ŞİMDİ RANDEVU OLUŞTURUN!

Size En Uygun Gayrimenkulu Bulmamız İçin;