Emin Bayrak

Emin Bayrak

Emin Bayrak

Gayrimenkul Danışmanı


1962 yılında İstanbul'da doğdum. Evliyim 1 oğlum 1 kızım var. 1979 yılında Fatih Ticaret Lisesi ni bitirdikten sonra İTÜ İşletme Eğitimi Aldım Paşabahçe mağazaların da satış müdürü olarak çalıştım ve Daha sonra özel kurumsal şirketlerde satış müdürü olarak görev yaptım . Daha sonra. Emlak gayrı menkul sektörüne geçtim ve Dünya markası olan REMAX TÜRKİYE'NİN REMAX7TEPE ACARKENT OFİSİN'DE Emlak bölge uzmanı olarak Takım arkadaşlarımla beraber Hizmette kalite dürüstlük ilkesine bağlı kalıp işimizi en iyi şekilde yapmağı görev bildik.!

Temel Amacım farklı disiplinlerle yoğrulmuş bireyleri anlayabilen, onlarla aynı dili konuşabilen ve dolayısıyla yönetsel becerilerini ve iş yapış şekillerini en uygun şekilde tasarlayabilen, yönetim becerileri yüksek İşletme Programı, süreci ile, daha fazla disiplini programa dahil ederek, bu durumu çok daha iyi gözlemleme şansına sahip olan pazarlama, bankacılık ve finans ağırlıklı çalışmalarda yoğunlaşan bu dönemde bilişim, stratejik planlama ve süreç geliştirme, iş ve sistem analizi, ürün geliştirme, proje yönetimi gibi bilgileri daha fazla kullanabilme alanlarda yoğunlaşabilen.

İşletme alanında tecrübeli ve, sosyal yönleri kuvvetli, kendilerine güvenli, daha aktif ve hareketli bir yaşam felsefesi ile yoğrulmuş olarak hayata atılan samimi bir yapısının bulunmasının etkisiyle çok büyük fazla görünmeyen girişimci ruh, İşletme pazarlama satış alanında tecrübesiyle siz değerli.müşterilerimizin memnun etmeyi ilke edinmiştir.Gayrı menkul danışmanınız. Emin Bayrak.

ŞİMDİ RANDEVU OLUŞTURUN!

Size En Uygun Gayrimenkulu Bulmamız İçin;