Aygül Erözü

Aygül Erözü

Aygül Erözü

Gayrimenkul Danışmanı


02.06.1973 Sinop doğumlu, İ.T.Ü Devlet Konservatuarı Mezunuyum.Üniversitede okurken, TRT İstanbul Radyosu Sınavını kazanarak 7 yıl Ses Sanatçılığı ve Radyo Programcılığı yaptım.

1997 yılında, Satış, Pazarlama, İleri Satış Becerileri, Profesyonel İlişki Becerileri, Etkili Sunuş Becerileri, Grup Dinamikleri, Outdoor, Zaman Yönetimi Eğitimlerini alarak Medya"ya girdim.

18 yıl, Turkuvaz Medya(YeniYüzyıl, Sabah, Takvim, Fotomaç, YeniAsır, Turkuvaz Dergi), Demirören Medya(Milliyet, Vatan, Milliyet Sanat)Gazete ve Dergilerinde, Müşteri Temsilcisi, Reklam Müdürü, Reklam Grup Koord., Genel Müdür Yardımcısı, Reklam Grup Başkan Yardımcısı görevlerinde bulundum.

Digital Reklamcılığın hızla ilerlemesinden sonra bu alana geçerek, önce ortaklarımla beraber, mobil reklam satışı üzerine Adex Medya"yı kurduk.Daha sonra Admatic Medya ve Genart Medya"da Yönetici görevlerim devam etti.Reklam Grup Başkanı olarak çalıştığım, 3N Medya"dan sonra (TV 100 Kuruluş aşaması, Show Radyo ve Radyo Viva)Kurumsal hayatımı sonlandırdım.

Halen, Digital çalışmalarım devam ediyor. Vole(Youtube Kanalı)Hwp(Teknoloji Kanalı), +49 (Almanya Merkezli Haber Sitesi)Mecra Temsilcilikleri yürütüyorum.

Nisan 2020 tarihinde girdiğim Gayrimenkul Sektörüne 23 yıllık Satış ve Pazarlama tecrübemi aktararak değer katmak, Dünya Markası olan Remax ailesinin başarılı ofisi Remax7tepe"de Müşteri memnuniyeti ile güzel satış hikayeleri oluşturmak, her zaman olduğu gibi ilk dileğim...

ŞİMDİ RANDEVU OLUŞTURUN!

Size En Uygun Gayrimenkulu Bulmamız İçin;