BÖLGELERİMİZ


ACARKENT

Acarkent; Beykoz-Kavacık'ta, 2300 dönüm üzerinde inşa edilmiş, 1453 villadan oluşan Türkiye’nin en prestijli villa kent projelerinden biridir.

Daha fazla...

BEYKOZ KONAKLARI

Yüzlerce yıllık Saip Molla Korusu'nun içinde, yemyeşil doğa korunarak planlanan Beykoz Konakları, yüksek bir yaşam standardı sunuyor.

Daha fazla...

ÇUBUKLU VADİ EVLERİ

Çubuklu Vadi Evleri, Beykoz Çubuklu bölgesinde Boğaz'ın Karadeniz perspektifini geniş açıdan gören, modern mimarisi ile çok dikkat çekici bir proje.

Daha fazla...

KASABA - ÖMERLİ

Sadece Ömerli bölgesine değil, tüm Türkiye’ye model olmuş benzersiz bir yaşam projesi Kasaba’da Binicilik Kulübü dahil pek çok spor olanağına erişim olanağınız var.

Daha fazla...

ÇAMLICA KISIKLI

Çamlıca Kısıklı hattındaki değerli mülkler RE/MAX 7TEPE’nin bir başka uzmanlık bölgesini oluşturuyor. Özellikle Boğaziçi Köprüsü’ne ve şehrin merkezine yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Daha fazla...

BOĞAZ ÇEVRESİ / ANADOLU YAKASI

İstanbul deyince akla gelen ilk lokasyon eşsiz güzellikteki Boğaz ve çevresidir.

Daha fazla...

ALTUNİZADE – ACIBADEM – KOŞUYOLU Müstakiller / Projeler

RE/MAX 7TEPE’nin, Anadolu Yakası’nın gözde mekanlarından Altunizade, Acıbadem, Koşuyolu üçgenindeki müstakiller, villa kentler ve lüks konut projelerinde eşsiz bir deneyimi var.

Daha fazla...

ETİLER - LEVENT - ULUS BÖLGESİ

Avrupa Yakası’nda yoğun olarak hizmet verdiğimiz bölge olan Etiler – Levent – Ulus Bölgesi, İstanbul’un son 50 yılına damga vuran bölgesi.

Daha fazla...

Kadıköy / Bağdat Caddesi

Anadolu Yakası’nın en gözde lokasyonu olan Kadıköy Bölgesi ve özellikle Bağdat Caddesi, gerek konut gerekse ticari gayrimenkulleri...

Daha fazla...

Montenegro

Son yılların popüler yurtdışı yatırım bölgesi olan Montenegro’da çok özel gayrimenkul fırsatları, oturuma...

Daha fazla...